Türkiye de, Osmanlıya sarılıp Türkiye’nin devlet yapısını yıkmak isteyen hainler bilsin ki!
Selçuklu ve Osmanlı Türklerin nasıl ki tarihte ki Türk Milletinin Devleti ise, Türkiye de Türk Milletinin Devletidir. Selçuklunun kuruluşunda bulunan Selçuk Bey ne ise, Osmanlının kurucusu Osman Bey ne ise, Türkiye’nin kurucusu Mustafa Kemal Bey de odur.
 
Günü yaşayıp geçmişini silmeye çalışanlar ile, geçmişe sarılıp bu güne küfredenler, tarihin gerçeklerini ve Türk Milletinin birliğine kast etmiş zavallılardır. Osmanlıya sarılıp Selçuklu bilmeyen ve Türkiye cumhuriyetini yıkıp yerine hayallerini kurmak için çabalamakta olan ve düşünen ve dahi yayan bize göre eline şeker verilmiş çocuk gibi kandırılmış zavallılardır.
 
Tarihi tümden kabul etmek ve şimdiyi geleceğe taşımak, birliğimizi ve dirliğimizi sağlamak için Atalarımıza ve geçmiş devletlerimize saygı duyarken, Türkiyeyi dünya devletleri arasında şahikalar ile taçlandır malıyız. Türk Tarihi Bir Bütündür tarihi bölmekte bölücülüktür.
 
İslam bunu emreder, Töremiz bunu emreder, akıl bunu emreder, tarih bunu emreder,ecdat bunu emreder, geleceğin şahikaları bunu emreder.
 
Bu bir Gaza dır ve Gazamız tarihimiz açısından, Milletimiz açısından, devletimiz açısından, Türkiye açısından şahikalar ile dolsun.
 
Ya Allah, Ya Bismillah…