Her Okula 1000 Kitap

TEKBAYRAK DERNEĞİ – Serdar Şahin
Paydaşlar: Projeye destek vermek isteyen kişi, özel ve kamu kurumları.

14.10.2019

Genel bakış

1.     Proje Arka Planı ve Açıklaması

Başta İstanbul’da bulunan başta liseler olmak üzere paydaşların desteği ile bin adet Bir Zamanlar Rumeli “Varoluş Mücadelesi” adlı kitabın okumak için okullara hediye edilmesi projesidir.

2.     Proje Kapsamı

Proje öncelikli olarak İstanbul’u kapsayacak şekilde öncelikli liselere ve dolayısı ile öğrencilere hediye yolu ile dağıtılacak, mümkün olması halinde bir konferans tertip edilerek yazar – öğrenci buluşması sağlanacaktır.

3.     Üst Düzey Gereklilikler

Her okul için en az 1.000 adet Bir Zamanlar Rumeli “Varoluş Mücadelesi” romanın paydaşlar tarafından satın alınması ve dağıtımı için dağıtım yapılacak başta liseler olmak üzere okulların belirlenmesi ile söyleşi ve imza günü dahil bir planlamanın yapılması gerekmektedir.

4.     Faydalanacak Taraflar

Kültür hizmetinde: hedef kitleye dahil edilecek projeye dahil olan okullarda başta lise öğrencileri ve okul görevlileri.

5.     Uygulama Planı

Proje, satın alma talebinin oluşmasından sonra, adede göre hedef okullar belirlenerek uygun bir planlama yapılması. Söyleşi ve imza günlerinin düzenlenmesinden oluşur.

6.     Paydaş Yazar İlişkisi

Proje, TEKBAYRAK Derneği vasıtası ile gerçekleştirilerek yazar Serdar Şahin’den kitaplar paydaş adına satın alınarak dağıtımı bila bedel yapılacaktır.

Paydaş (Destekçi) okullar için yapacağı yardımı belirleyecek ve her okul için belirlenecek en az 1000 kitap olarak bir protokol ile sözleşme altına alınacak, yapılan yardımın tümünün dağıtımını, belgeleri ile isteyebilecektir.

YouTube Kanalımıza Abone Ol
YouTube Sayfa Videoları