TEKBAYRAK Derneği İcra Kurulu

TEKBAYRAK Derneğinin İcra Kurulu, yapılacak yıllık toplantılar ile ilgili çalışmalar yürütür. İlgili karar gereği TEKBAYRAK Derneğinin düzenleyeceği büyük toplantılar için düzenleme ve karar mercisidir.

Uzak Doğu bölgesi, Güvenlik, enerji ve Türk Dış Politikası alanlarında çalışmalar yapan Prof. Dr. Ragıp Kutay Karaca’nın 1 tanesi ders kitabı olmak üzere 5 editöryal 8 kitabı bulunmaktadır. Uzmanlık ve çalışma alanları ile ilgili yayınlanmış bir çok makalesi vardır. Diplomasi Tarihçisidir.
Salih Aynural akademisyen ve bilim adamı. İstanbul Rumeli Üniversitesi kurucu rektörüdür. 1984 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat bölümü’nden mezunudur.
Ali Akdemir, işletme profesörüdür. Çok sayıda kitap ve makalenin yazarıdır.
İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi – Rektör yardımcısı
İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi
Turan Araştırmaları Derneği Başkanı ve Türk Dünyası Akademisinin ve Dünya İnsan Hakları Gününde Çin Örneğinde İnsan Hakları İhlalleri Çalıştay’ının İcra heyetinde görev alıyor.
14 Şubat 1973 te İstanbul da doğmuştur. 2004 ten beri TEKBAYRAK portalında fikri yazılar yayınlamakta, bir hikaye ve bir tiyatro oyunu denemesi bulunmaktadır. 14 Şubat 2018 te kurulan TEKBAYRAK Derneğinin kurucu başkanı olarak Sivil Toplum çalışmaları yapmaktadır. TEKBAYRAK Fikriyatı www.tekbayrak.com sayfasında yürütülürken 2008 de Türk Dünyası Derneklerinin katıldığı Türk Dünyası 1. İstişare Toplantısını gerçekleştirmiştir. TEKBAYRAK...
Event Details
  • Yer Adı
    TEKBAYRAK Derneği
  • Düzenleyen
    TEKBAYRAK Derneği
  • Kategori
  • E İletişim